Skip to content ↓

Zespół

Kierownictwo

Marek Kisiel-Dorohinicki, prof. dr hab. inż.

Dyrektor Centrum Zarządzania Wdrożeniami
Kierownik Programu Data-Centrycznej Struktury Informatycznej (DSI@AGH)

Weronika Zaręba, mgr

Zastępczyni Dyrektora Centrum Zarządzania Wdrożeniami
Menedżerka Projektów 


Menedżerowie Projektów

Weronika Zaręba, mgr

bud. D-17, Ul. Kawiory 21, pok. 1.18

tel. +48 885 954 862

e-mail: weronika.zareba@agh.edu.pl

Katarzyna Marta Wielgomas, mgr

bud. D-17, Ul. Kawiory 21, pok. 1.18

tel. +48 885 975 509

e-mail: katarzyna.wielgomas@agh.edu.pl

Jakub Śliwiński, mgr inż.

bud. D-17, Ul. Kawiory 21, pok. 1.18

tel. +48 885 958 178

e-mail: jakub.sliwinski@agh.edu.pl

Weronika Nowak, mgr inż.

bud. D-17, Ul. Kawiory 21, pok. 1.18

tel. +48 723 224 837

e-mail: weronika.nowak@agh.edu.pl

Martyna Ekiert-Radecka, dr inż.

bud. D-17, Ul. Kawiory 21, pok. 1.18

tel. +48 723 217 632

e-mail: mekiert@agh.edu.pl

Olga Tęcza, mgr inż.

bud. D-17, Ul. Kawiory 21, pok. 1.18

tel. +48 724 078 002

e-mail: otecza@agh.edu.pl

Paulina Szeląg, mgr inż.

bud. D-17, Ul. Kawiory 21, pok. 1.18

tel. +48 724 078 001

e-mail: pszelag@agh.edu.pl

Paulina Natkaniec, mgr inż.

bud. D-17, Ul. Kawiory 21, pok. 1.18

tel. +48 723 217 634

e-mail: pnatkaniec@agh.edu.pl

Daniel Madajewski, mgr

D-17, ul. Kawiory 21, parter, pok. 1.18

tel. +48 723 237 492

e-mail: dmadajewski@agh.edu.pl

Artur Turkawski, mgr inż.

D-17, ul. Kawiory 21, parter, pok. 1.18

tel. +48 723 230 337

e-mail: aturkawski@agh.edu.pl

Alicja Żok, mgr

D-17, ul. Kawiory 21, parter, pok. 1.18

e-mail: azok@agh.edu.pl

Jakub Jaworski, lic.

D-17, ul. Kawiory 21, parter, pok. 1.18

e-mail: jaworskij@agh.edu.pl


Specjaliści

Konsultantka Finansowa
Teresa Zach, mgr

e-mail: tzach@agh.edu.pl

Stopka